mobil-telefon mobil-whatsapp
 

Facelifting

YÜZ GERME

Zaman ve yerçekiminin etkisiyle sarkan yüzdeki cilt çoğu kişiyi rahatsız etmektedir. yüzümüz ve boynumuz eski sıkı ve dinç görüntüsünü kaybeder. Sarkmış bir gıdı ve yüzde bizi olduğumuzdan çok daha yaşlı gösterir. Bunun için cerrahi ve cerrahi olmayan yöntemler mevcuttur. Mini sarkmalar, fransız askısı, örümcek ağı, botoks gibi medikal çözümler uygulanırken daha yoğun sarkmalarda cerrahi yöntemler kullanılır. Doktorunuza muayene olarak hangi yöntemin size uygun olduğuna karar verebilirsiniz.

Mini ve tam yüz germe olarak iki cerrahi yöntem mevcuttur. Kesi saçlı deri içinde kalır.

yuz-germe

Boyun germe işlemi de tıpkı yüz germe işlemi gibi yaşlılık yada kilo alıp verme durumlarında sarkan deriye cerrahi bir çözüm uygulamasıdır. Bunların dışında sadece gıdı yağlanması ile beraber boyun derisi sarmış da olabilir.

Beide Eingriffe werden unter Vollnarkose in einem Krankenhaus durchgeführt. Die Mini-Gesichtsstraffung kann auch unter Sedierung oder lokaler Anästhesie durchgeführt werden. Nach der OP muss der Patient Korsagen tragen. Die Drainagen werden am nächsten Tag entfernt. Der Patient wird innerhalb 1 bis 3 Tagen entlassen.

Ameliyat sonrası yüz ve boyun gergin olur, yaklaşık 1 ay içerisinde işlem tamamen oturur. Ödem, şişlik yada gerginliğe bağlı ağrılar normaldir.

form-top-yazi-de

    - Markierte (*) Felder sind erforderlich.
    - Ihre Daten werden vertraulich behandelt.
    - Ihre Daten werden nicht an Dritte oder Institutionen weitergegeben.

    Stichworte :

    Teilen Sie diesen Artikel in den sozialen Medien!