mobil-telefon mobil-whatsapp
 

Facelifting

YÜZ GERME

Zaman ve yerçekiminin etkisiyle sarkan yüzdeki cilt çoğu kişiyi rahatsız etmektedir. yüzümüz ve boynumuz eski sıkı ve dinç görüntüsünü kaybeder. Sarkmış bir gıdı ve yüzde bizi olduğumuzdan çok daha yaşlı gösterir. Bunun için cerrahi ve cerrahi olmayan yöntemler mevcuttur. Mini sarkmalar, fransız askısı, örümcek ağı, botoks gibi medikal çözümler uygulanırken daha yoğun sarkmalarda cerrahi yöntemler kullanılır. Doktorunuza muayene olarak hangi yöntemin size uygun olduğuna karar verebilirsiniz.

Mini ve tam yüz germe olarak iki cerrahi yöntem mevcuttur. Kesi saçlı deri içinde kalır.

yuz-germe

Boyun germe işlemi de tıpkı yüz germe işlemi gibi yaşlılık yada kilo alıp verme durumlarında sarkan deriye cerrahi bir çözüm uygulamasıdır. Bunların dışında sadece gıdı yağlanması ile beraber boyun derisi sarmış da olabilir.

Both procedures are performed under general anesthesia in a hospital. The mini face lift can also be performed under sedation or local anesthesia. After the operation, the patient has to wear corsages. The drains are removed the next day. The patient is discharged within 1 to 3 days.

Ameliyat sonrası yüz ve boyun gergin olur, yaklaşık 1 ay içerisinde işlem tamamen oturur. Ödem, şişlik yada gerginliğe bağlı ağrılar normaldir.

form-top-yazi-ing

    - Fields marked with an asterisk (*) are required
    - Your information keep privately.
    - Your information won't shared.

    Tags :

    Share this post on social media!